Rozhodcovia: Jaška. Góly: 60. Sninský - 87. Tufegdžič.

Pillár- M.Pyrka, Mižík, Vajda, Devečka, D.Pyrka, Ľubarskij, Šitov (46. Hreško), Viskup, Sninský, Kunca (73. Gašpar).

Súpiska hostia

Vreštiak - Kandera, Olejár (81. Juriga), Tufegdič, Kapláň, Šupej, Tomko, Bezák (72. Blaščík), Bella, Pitoňák, Škuta (90. Virgala).

Komentár

Domáci začali stretnutie náporom, no vážnejšiu príležitosť na skórovanie si nevytvorili. Potom sa osmelili aj Tatranci a hra sa vyrovnala. V 16. min Bezákovú strelu zblokovala obrana domácich na roh. V 20.min Bellovu prudkú strelu z 20m zastavilo brvno domácej brány. Na druhej strane sa po centrovanej lopte presadil v súboji s brankárom Vreštiakom Sninský, jeho hlavička však išla nad. Mužstvá v tejto fáze stretnutia predvádzali obojstrane útočný futbal, pričom si vytvárali aj dobré príležitosti na skórovanie.V 24.min. po veľkom závare pred bránou Tatrana odkopával loptu do bezpečia Šupej. O dve minúty dobre zakobinovali hráči Tatranu po pravej strane ihriska, k lopte sa dostal Pitoňák, strela zo 16m minula bránu. Tak isto skončil aj pokus Olejára. V 36. min. sa do veľkej príležitosti dostal Ľubarskij, Vreštiak však podržal svoje mužstvo. Minútu pred koncom polčasu mohli ísť do vedenia Tatranci. po akcii Bella, Kapláň, Bezák , sa posledne menovaný ocitol sám pred domácim brankárom, ale nezakočil presne.
Druhý polčas sa začal opäť veľkou aktivitou domácich. Snažili sa prekonávať obranu Tatranu hlavne po krídelných akciách, ich finálna fáza však nebola často presná. V 55.min mohol po centri Bezáka potrestať zlé vybehnutie domáceho brankára Tomko, jeho hlavička išla do bočnej siete. V 60.min.si Sninský prebral v šestnástke center z pravej strany a popri Vreštiakovi skóroval. Tatrancov gól nezlomil a ešte zvýšili svoju aktivitu. Škuta našiel na šestnástke voľného Olejára, jeho strela letela ponad. V 74.min po individuálnej akcii pohrozil Gašpar, Vreštiak bol na mieste. V 82. min to skúšal z priameho kopu Bella, strelu smerujúcu k tyči brankár kryl. Za domácich to skúšal z diaľky Sninský, no nepresne. V 85. min po centri Blaščíka hlavičkoval Tufegdžić. 87.min priniesla gólovú radosť Tatranu. Kandera vybojoval loptu, prihral Pitoňákovi, jeho kolmica našla Tufegdžića a ten povedľa brankár vyrovnal na 1:1. V poslednej miúte stretnutia po Bellovom priamom kope mohol Tufegdžić strhnúť víťazstvo na stranu Tatranu, no jeho hlavička tesne minula domácu bránu.
Tatran predviedol dobrý výkon a zaslúžene bodoval na súperovom ihrisku.
Peter Maťko, asistent trénera:
„Bol to dobrý zápas, ktorý sa divákom musel páčiť. Na to, že sme hrali na súperovom trávniku, kde sa nám doteraz nedarilo, sme podali dobrý výkon. Priznám sa, že sme čakali väčší tlak domácich. Hoci sme v druhom polčase inkasovali, v závere zápasu sa nám podarilo vyrovnať vďaka Tufegdičovi, ktorému kolmicou prihral Pitoňák. Remíza je spravodlivá.“