Rozhodcovia: Samotný. Góly: 39. a 90. Kuračka , 60.Pavelka - 80. Tomko.

Brezina - Pavlenda, Klabal, Ondrejka (61. Tomášek), Náther, Chren, Kuračka, Candrák, Majerník, Pavelka, Tomko.

Súpiska hostia

Vreštiak - Kandera, Tufegdič, Kapláň, Blaščík (67. Balluch), Šupej, Tomko, Bezák (59. Škuta), Líšivka, Bella, Pitoňák (83. Virgala).

Komentár

Domáci začali od tlakom a už v úvodnej minúte sa do dobrej pozície dostal Candrák, lopta však minula bránu. O veľký rozruch na ihrisku sa v 18.min postarali rozhodcovia. Hlavný po zákroku Šupeja na domáceho útočníka nariadil pokutový kop, ktorý však po konzultácii s asistentom oprávnene zrušil. ViOn však i naďalej pokračoval v tlaku, jeho útočnú aktivitu však eliminovala obrana Tatranu. To neplatilo v 38.min, keď po rohovom kope Tatranci otálali s odkopom až kým ju Kuračka nedotlačil za Vreštiakov chrbát. V 41.min sa po Bellovej kolmici dostal do dobrej šance Tomko, no lopta z jeho kopačky smerovala mimo domácej brány. Polčas zakončila strela Candráka nad bránu hostí. Druhý polčas pokračoval tlakom domácich no obrana Tatranu na čele s Vreštiakom odolávala. V 51.min to skúšal z priameho kopu z diaľky Bella ,brankár jeho pokus na dvakrát kryl. V 59.min prešla lopta cez Kapláňa aj Tufegdžiča , Candrák centrom našiel pred bránou Pavelku a ten na dvarazy poslal loptu do siete. O tri minúty neskôr sa rútil sám na Vreštiaka domáci Náther, ale brankár Tatranu po niekoľký krát v stretnutí podržal svoje mužstvo. 79.min priniesla gólovú radosť pre Tatrancov.Škuta vysunul Kapláňa, ten našiel pred bránou Tomka a bolo 2:1. V záver Liptáci vrhli všetky sily do útoku a snažili sa o vyrovnanie. Ich nádej boli pochované v 90.min. Kuračkom, ktorý sa presadil po druhý raz v stretnutí.
Tatranci podali sympatický výkon, no body ostali zaslúžene doma.