Články

DRUHÉ VYSOKÉ VÍŤAZSTVO V RADE 43 17.03.2024

DRUHÉ VYSOKÉ VÍŤAZSTVO V RADE

V druhom zápase po sebe sme zvíťazili výsledkom 5:2, tentoraz nad FK Pohronie, keď hetrikom sa zaskvel Bartoš.
V SOBOTU NÁS ČAKÁ FK POHRONIE 46 14.03.2024

V SOBOTU NÁS ČAKÁ FK POHRONIE

V 20.kole MONACObet ligy privítame na štadióne MŠK Žilina tím FK Pohronie. Prinášame Vám aj program zápasov mládeže na víkend.
VÝSLEDKY MLÁDEŽE 10.TÝŽDEŇ 63 11.03.2024

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 10.TÝŽDEŇ

Počas víkendu bolo v akcii aj naše mládežnícke tímy. Dorastenci naplno bodovali proti Lipanom. Z víťazstva sa tešili aj kategórie U14 a U12.
GÓLOVÉ HODY PROTI ŽILINE”B” 54 10.03.2024

GÓLOVÉ HODY PROTI ŽILINE”B”

Zápas 19.kola MONACObet ligy sme zvládli na výbornú,keď sme Žilinu “B” porazili presvedčivo 5:2, po výbornom vstupe do zápasu .
V 19.KOLE PROTI MŠK ŽILINA "B" 67 07.03.2024

V 19.KOLE PROTI MŠK ŽILINA "B"

V sobotu 9.3.2024 o 13:30 nastúpime v 19.kole MONACObet ligy ako domáci tím na štadióne v Žiline proti MŠK Žilina "B". V článku nájdete aj program zápasov mládeže na nasledujúci víkend.
SI BUDÚCI PIATAK ALEBO PIATAČKA? 28 06.03.2024

SI BUDÚCI PIATAK ALEBO PIATAČKA?

Si budúci piatak alebo piatačka? Vo vybraných termínoch sa uskutoční výber žiakov do športovej triedy v telocvični ZŠ s MŠ Okoličianska 404/8C
U11 a U8 NA TURNAJOCH 73 04.03.2024

U11 a U8 NA TURNAJOCH

Kategórie U11 a U8 sa zúčastnili počas víkendu na turnajoch. V Liptov aréne MFK Tatran organizoval turnaj kategórie U11 a naši najmenší sa zúčastnili turnaj v Kežmarku.
VÝSLEDKY MLÁDEŽE 9.TÝŽDEŇ 69 04.03.2024

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 9.TÝŽDEŇ

Prinášame Vám prehľad výsledkov mládežníckych tímov počas uplynulého víkendu.
NA KOMÁRNO SME NESTAČILI 80 03.03.2024

NA KOMÁRNO SME NESTAČILI

Komárnu sme podľahli 0:2 , keď sme nezvládli prvý polčas , kde nás hostia herne prevýšili. V druhom polčase sa obraz hry zmenil, ale našu prevahu sme nezužitkovali na strelenie kontaktného gólu.
V PRVOM JARNOM KOLE PROTI KOMÁRNU 73 29.02.2024

V PRVOM JARNOM KOLE PROTI KOMÁRNU

Po zimnej prestávka nás v sobotu 2.3.2024 o 14:30 čaká prvé jarné kolo a našim súperom bude líder tabuľky KFC Komárno. Zápas sa odohrá na štadióne MŠK Žilina.
VÝSLEDKY MLÁDEŽE 8.TÝŽDEŇ 93 27.02.2024

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 8.TÝŽDEŇ

Cez víkend odohrali naše mládežnícke mužstvá svoje majstrovské a prípravne zápasy a turnaje.
V GENERÁLKE SME PORAZILI PREŠOV 135 23.02.2024

V GENERÁLKE SME PORAZILI PREŠOV

V generálke na prvý majstrovský zápas jarnej časti, sme vyhrali nad Tatranom Prešov 2:3(1:0).
V PIATOK PROTI PREŠOVU 86 21.02.2024

V PIATOK PROTI PREŠOVU

V generálke na prvé jarné kolo si zmeriame sily s Tatranom Prešov. Zápas sa odohrá vo Vranove nad Topľou v piatok 23.2. o 12:00. Program mládeže na víkend.
VÝSLEDKY MLÁDEŽE 7.TÝŽDEŇ 144 20.02.2024

VÝSLEDKY MLÁDEŽE 7.TÝŽDEŇ

Počas víkendu boli v akcii aj mládežnícke tímy . Pre dorastencov a starších žiakov to boli generálky na majstrovské zápasy.
HLADKÉ VÍŤAZSTVO NAD HRANICAMI 199 17.02.2024

HLADKÉ VÍŤAZSTVO NAD HRANICAMI

V 7. prípravnom zápase si pripisujem hladké víťazstvo proti tímu SK Hranice.

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1282 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6276 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8179 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19332 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 11622 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8351 01.11.2011 14:00