Oficiálna lopta

Články

Dukla Banská Bystrica - MFK Tatran Lipt. Mikuláš 0:3 226 20.07.2024

Dukla Banská Bystrica - MFK Tatran Lipt. Mikuláš 0:3

Naše A - mužstvo vyhralo v Kremničke nad Duklou Banská Bystrica 0:3. O dva presné zásahy sa postaral Laura, po ktorom sa ešte raz presadil Slaninka.
Týždenný plán tréningov a stretnutí 73531 17.07.2024

Týždenný plán tréningov a stretnutí

Vážení priaznivci futbalu, prinášame Vám prehľad tréningov a stretnutí nášho klubu.
A-mužstvo remizovalo s 1.FC Tatran Prešov 230 13.07.2024

A-mužstvo remizovalo s 1.FC Tatran Prešov

A-mužstvo remizovalo na vlastnom štadióne v Okoličnom s 1.FC Tatran Prešov po góle Martina Slaninku 1:1.
V piatok proti Prešovu. 383 08.07.2024

V piatok proti Prešovu.

V piatok 12. júla 2024 odohráme ďaľší prípravný zápas proti 1. FC Tatran Prešov. Stretnutie sa odohrá na domácom štadióne o 18.00.
Víťazstvo v Spišskej Novej Vsi 169 07.07.2024

Víťazstvo v Spišskej Novej Vsi

Naše A - mužstvo vyhralo v ďaľšom prípravnom zápase proti účastníkovi minuloročnej Monacobet ligy Spišskej Nove Vsi 0:1. O gól sa postaral v 9. minúte Tomáš Staš.
Príprava: Prehra s Michalovcami 329 03.07.2024 21.00

Príprava: Prehra s Michalovcami

V treťom prípravnom zápase naše A mužstvo prehralo s účastníkom Niké ligy MFK Zemplín Michalovce.
Prípravný zápas s MFK Zemplín Michalovce 455 01.07.2024 12:00

Prípravný zápas s MFK Zemplín Michalovce

Vážení priaznivci futbalu, chceli by sme Vás informovať, že v stredu 03.07.2024 sa na našom štadióne odohrá prípravné stretnutie medzi MFK Tatran Liptovský Mikuláš a MFK Zemplín Michalovce.
Otvárací zápas s víťazom slovenského pohára MFK Ružomberok zakončený víťazstvom 354 30.06.2024

Otvárací zápas s víťazom slovenského pohára MFK Ružomberok zakončený víťazstvom

Stretnutie medzi MFK Tatran Liptovský Mikuláš a víťazom slovenského pohára MFK Ružomberok sa odohralo pri príležitosti otvárania zrekonštruovaného štadióna v Okoličnom.
Otvárací zápas s MFK RUŽOMBEROK 586 27.06.2024

Otvárací zápas s MFK RUŽOMBEROK

Otvorenie štadióna sa uskutoční benifičným zápasom medzi MFK Tatran L.Mikuláš a víťazom Slovenského pohára v sezóne 2023/2024 MFK Ružomberok dňa 29.6.2024 o 20.00 hod pri umelom osvetlení.
Remíza na úvod prípravy 329 22.06.2024

Remíza na úvod prípravy

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš remizovali vo svojom prvom prípravnom zápase v Zelpo Aréne proti FK Železiarne Podbrezová 1:1.
Richard Bartoš naďalej s nami 288 19.06.2024 20:13

Richard Bartoš naďalej s nami

Kapitán nášho tímu Richard Bartoš sa dohodol na pokračovaní v našom klube
Výsledky mládeže 93 19.06.2024

Výsledky mládeže

Prinášame Vám výsledkový servis mládeže.
Naše "Áčko" začalo letnú prípravu 298 18.06.2024 20:13

Naše "Áčko" začalo letnú prípravu

Po štvortýždňovej prestávke sa opäť rozbehol tréningový proces nášho A mužstva. V pondelok popoludní odštartovali naši chlapci letnú prípravu na nový súťažný ročník, ktorý bude pre nich návratom na vlastné ihrisko v Okoličnom po dlhých troch rokoch.
Program letnej prípravy 468 15.06.2024

Program letnej prípravy

Naše A - mužstvo odštartuje letnú prípravu v pondelok 17. júna 2024.
VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE 113 11.06.2024

VÝSLEDKOVÝ SERVIS MLÁDEŽE

Prinášame Vám prehľad výsledkov mládeže počas uplynulého víkendu. Víťazstvom sa rozlúčila so sezónou kategória U19. U17 prehrala, keď inkasovala gól v poslednej minúte. Z víťazstva sa tešila aj kategória U15.

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1653 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6601 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8521 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19790 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 12115 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8712 01.11.2011 14:00