Žlté karty: Lancz, Ciferský, Kasaj, Zajac - Olejár, Tomko, Líšiivka.

Rozhodcovia: Horváth. Góly: 52. Pečovský, 65. Lancz - 61. Pitoňák.

Kolmokov - Lancz, Ciferský, Vojtýšek, Krajník, Tomiš (66. Obert), Uyola, Vyskoč, Kasaj, Zajac (90. Rojka), Pečovský (78. Dekány).

Súpiska hostia

Vreštiak - Olejár, Tufegdič, Kapláň, Blaščík (66. Škuta), Šupej, Tomko, Bezák, Líšivka, Bella, Pitoňák (80. Virgala).

Komentár

V 2. min stretnutia chybovala obrana domácich, loptu získal Líšivka, potiahol ju do pokutového územia, kde v stopercentnej šanci volil namiesto strely prihrávku na Tomka, no obrana túto hrozbu zažehnala. Domáci si vytvorili mierny tlak, ale zväčša ich snaha končila na obrane Tatranu. Nebezpečnými pre bránu Tatrancov boli rohové kopy, ktorých si domáci vytvorili niekoľko. Po jednom z nich v 22. min musel na dvakrát po strelách hráčov domácich zasahovať Vreštiak. V 34. min však mohol padnúť gól na druhej strane, záloha Tatranu dobre zakombinovala, Blaščík si narazil loptu s Tomkom, ale z desiatich metrov netrafil bránu domáceho mužstva. Polčas sa dohrával viac menej medzi šestnástakami, ani jedno mužstvo si nevytvorilo vážnejšiu príležitosť.
Druhý polčas začal rohovým kopom domácich no Vreštiak túto situáciu vyriešil. V 52. min ale pochybil, ľahký center z pravej strany neudržal a Pečovský pohodlne poslal loptu do opustenej brány. Liptáci nezložili zbrane a už o desať minút vyrovnali, loptu potiahol Bella, spätnou prihrávkou našiel v šestnástke voľného Pitoňáka a ten streli gól.
Lenže ani tento výsledok neplatil dlho - v 65. min si na rohový kop nabehol Lancz a hlavou rozvlnil siet za Vreštiakom - 2:1.