18. kolo 08.03.2020 Nedeľa 10:30 135 divákov

Žlté karty: 68. Hubert, 84. Mustafić - 33. Gerát, 70. Staš, 90. Seongju Oh

Rozhodcovia: Ježík - Kuba, Sluk Góly: 56. Strelec, 17. Medved - 15. Laura

Súpiska domáci

Trnovský - Hubert, Apau, Laczkó, Tzovaras, Mustavić, Ljubičić, Rigo, Jackuliak (46. Sukhotskyy), Medved (90. Schlossár), Strelec (85. Mašulovič)

Súpiska hostia

Gábriš - Janec, A. Krčík, Kačerík, Gerát (90. D. Krčík), Václavík (66. Staš), Bartoš, Voško, Kucharčík, Kotora, Laura (90. Seongju Oh)

Komentár

Od úvodných minút začali hráči Tatrana aktívne a v 7. min. Kotora centroval z ľavej strany, ale Laura loptu minul. V 26.min. sa už ale Laura proti domácemu brankárovi presadil a bolo 0:1. V 24. min. sa do dobrej streleckej príležitosti dostal Voško, domáci obranca stačil jeho strelu zblokovať. V 29. min sa do prvej príležitosti dostali domáci, ale Gábriš vytiahol veľmi dobrý zákrok.
V druhom polčase sa domáci Medveď dostal do dobrej streleckej príležitosti, jeho pokus šiel ponad bránku. V 52. min. odcentroval Káčerik, našiel Voška, no ten hlavičkoval len do rúk brankára. V 56. min. bolo vyrovnané keď sa po rohovom kope presadil Strelec. Domáci začali byť aktívnejší a v 72. min. išiel po situácii zaváňajúcej ofsajdom Medveď sám na brankára Gábriša a zvýšil na 2:1. Tatran mohol vyrovnať v 85. min., ale Kucharčík z priameho kopu nastrelil len tyč domácej bránky.