FK Železiarne Podbrezová
50. Káčerík, 53. Popovič - 23. a 73. Cobnan, 7. Godál, 61. Župa (vlastný), 90. Bariš
7. kolo 27.08.2022 Sobota 18:00 680 divákov

Žlté karty: Laura, Totka – Cobnan, Kukoľ, Grendel

Rozhodcovia: Kružliak - Štrbo, Košecký Góly: 50. Káčerík, 53. Popovič - 23. a 73. Cobnan, 7. Godál, 61. Župa (vlastný), 90. Bariš

Súpiska domáci

Gröger - Popovič (86. Kotora), Bielák, Bedecs, Župa (84. Voško) - Totka (75. Nečas), Káčerík, Filinský - Laura, Jendrišek, Ďungel (75. Václavik)

Súpiska hostia

Ludha - Bartoš, Godál, Grešák - Ďatko (89. Talakov), Bakaľa, Grendel (83. Breznaník), Kukoľ - Cobnan (83. Šikula), Kuzma, Pavúk (66. Bariš)

Komentár

V sobotu 27.08.2022 o 18:00 sme sa predstavili na domácom ihrisku v popradskom NTC proti tímu FK Železiarne Podbrezová. Už v úvode zápasu šiel náš súper do vedenia, po tom ako sa po rohovom kope najlepšie zorientoval kapitán Godál. V 23. minúte bolo 0:2, keď si v šestnástke spravil miesto Cobnan a prehodil vybiehajúceho Grögera. Do kabín sme tak šli s mankom dvoch gólov.

Druhý polčas však začal v našej réžií, keď sme sa dokázali presadiť dvakrát v rozpätí troch minút a vyrovnať tak skóre zápasu na 2:2. Góly strieľali najprv Káčerík a potom Popović. Súpera sme však dostali na koňa vlastným gólom Župu v 61. minúte. Potom nám strelil ešte dva góly, keď sa druhýkrát v zápase presadil Cobnan a zápas na 2:5 uzavrel v 90. minúte striedajúci Bariš.