mesto-pre-vsetkychMM-ManagerVerexLiptospol

Diváci sa gólu nedočkali

V dnešnom stretnutí dvanásteho kola druhej futbalovej ligy MFK Tatran Liptovský Mikuláš získal na domácom trávniku so Sencom bod za remízu 0:0.

Tatran sa do súpera pustil aktívne, bolo zjavné, že chce skoncovať s nelichotivou bilanciou v tejto sezóne. V 7. minúte po krídle loptu potiahol Balluch, brankára však neohrozil. Hostia zahrávali v 19. minúte priamy kop, k lopte sa postavil Bedecs, no Macík, ktorý dnes dostal šancu v bránke, bez problémov vyrazil. V závere polčasu zaujal rohový kop v podaní Latiaka, po ktorom sa lopta dostala na Jurkyho hlavu a mierila pod brvno, v tomto momente vynikol Milošovič.

Domáci sa aj po prestávke snažili o strelenie gólu. Milunovičovu strelu senecký brankár vyrazil, v 56. minúte zasahoval Macík pri strele jedného z hosťujúcich hráčov. O jedenásť minút Brčák dobre zasiahol pri rohovom kope, keď loptu odvrátil do bezpečia. V 70. minúte putoval predčasne pod sprchy domáci Pastva po druhej žltej karte. Bedecs v 74. minúte napálil z diaľky, lopta ale mierila nad.

Hostia mali dobrú príležitosť v 82. minúte, keď Ležaič pred Macíkom neuspel preto, lebo talent v domácej bránke sa mu v správnej chvíli hodil pod nohy. Do záverečného hvizdu rozhodcu si už žiadny z tímov nevypracoval vážnejšiu šancu a tak sa duel skončil bezgólovou remízou.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš – ŠK SFM Senec 0:0
Žlté karty: 65. Pastva, 89. Kucharčík – 26. Egri, 85. Bedecs.
Vylúčený: 70. Pastva.
Rozhodovali: Kružliak – Ferenc, Ádám.
Divákov: 210.
MFK Tatran: Macík – Pastva, Jurky, Balluch, Latiak, Hoferica, Trnovský, Staš (60. Brčák), Fuják (75. Moravčík), Milunovič, Kubena (44. Kucharčík).
Senec: Milošovič – Hanzel, Polgár (62. Orolín), Bedecs, Pomichal (71. Augurstín), Ležaič, Huszár (16. Egri), Jurkemik, Molnár, Ujčík, Hílek.

Autor + foto + video: Michal Paška, MFK Tatran Liptovský Mikuláš

pridané: 05.10.2013 18:53:00, počet zobrazení: 1491, počet fotografií: 7