mesto-pre-vsetkychMM-ManagerVerexLiptospol

V derby uspel Poprad

Štvrtým súperom, ktorého hráči MFK Tatran Liptovský Mikuláš privítali na domácej umelej tráve v rámci zimnej prípravy, bol dnes dopoludnia celok FK Poprad.

V úvode Angelovič hľadal v šestnástke Ciprušina, pri lopte bol skôr hráč Popradu. Po štvrťhodine hry nepresne strieľal Jánošík, strelou to za krátko skúšal na dvakrát aj Stojanovič. Úvodný polčas žiadnu vážnejšiu šancu nepriniesol, hoci sa hralo zo strany na stranu.

Po polčasovom hromadnom prestriedaní mali vstup do druhej štyridsaťpäť minútovky vydarenejší hráči Popradu. Korenko v 48. minúte nezaváhal zoči-voči Macíkovi 0:1. Hostia o tri minúty zvýšili po pokutovom kope, premenil ho Bendík.

Zuziak v 53. minúte po prieniku z pravej strany nebezpečne vystrelil, gólman Popradu vyrazil pred seba. Po tom sa domáci hráči prezentovali sériou nepresných striel. V 75. minúte po rohovom kope hráči Tatrana nedopravili loptu do siete. Rovnaký osud postihol aj šancu Angeloviča, ktorý pridlho váhal so zakončením.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FK Poprad 0:2 (0:0)
Góly: 48. Korenko, 51. Bendík (z 11 metrov).
Rozhodcovia: Tutura – Beňo, Tomčík.
Divákov: 30.
MFK Tatran: Macík – Mizerák, Matič, Angelovič, Stojanovič, Šimun, Lišivka, Moravčík, Jendrišek, Jánošík, Ciprušin (Kucharčík, Hubočan, Hablák, Zuziak, Pastva, Štoffa).
FK Poprad: Rušin – Ondruš, Bendík, Tropp Jozef, Ferenc, Rams, Tropp Mário, Drenič, Dunajčan, Bolčár, Stromček (Kubus, Monka, Korenko, Tropp Adrián, Harkulik, Kurik).

Autor + foto + video: MICHAL PAŠKA, MFK Tatran Liptovský Mikuláš

pridané: 25.01.2014 20:30:00, počet zobrazení: 1621, počet fotografií: 1