www.mfktatran.sk | neváhaj a pridaj sa k nám aj TY
mesto-pre-vsetkychMM-ManagerVerexLiptospol

Program sezóny 2014/2015

MFK Tatran Liptovský Mikuláš odštartuje nový súťažný ročník východnej skupiny DOXXbet ligy na ihrisku Michaloviec.
 
1. KOLO
26.07.2014 17:30 1. FC TATRAN Prešov - FK Poprad
26.07.2014 17:30 Partizán Bardejov - FK Bodva Moldava nad Bodvou
26.07.2014 17:30 MŠK Rimavská Sobota - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
26.07.2014 17:30 MFK Lokomotíva Zvolen - SLAVOJ Trebišov
26.07.2014 19:30 MFK Zemplín Michalovce - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
27.07.2014 17:30 MFK Košice (B) - MFK Dolný Kubín
 
2. KOLO
01.08.2014 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - MŠK Rimavská Sobota
02.08.2014 16:30 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - SLAVOJ Trebišov
02.08.2014 16:30 MFK Dolný Kubín - 1. FC TATRAN Prešov
02.08.2014 19:00 FK Poprad - Partizán Bardejov
02.08.2014 19:30 MFK Zemplín Michalovce - MFK Košice (B)
03.08.2014 16:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - MFK Lokomotíva Zvolen
 
3. KOLO
09.08.2014 16:30 1. FC TATRAN Prešov - MFK Zemplín Michalovce
09.08.2014 16:30 Partizán Bardejov - MFK Dolný Kubín
09.08.2014 16:30 MŠK Rimavská Sobota - FK Poprad
09.08.2014 16:30 MFK Lokomotíva Zvolen - FK Bodva Moldava nad Bodvou
10.08.2014 16:30 MFK Košice (B) - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
10.08.2014 16:30 SLAVOJ Trebišov - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
 
4. KOLO
15.08.2014 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - SLAVOJ Trebišov
16.08.2014 16:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
16.08.2014 16:00 MFK Dolný Kubín - MŠK Rimavská Sobota
16.08.2014 19:00 FK Poprad - MFK Lokomotíva Zvolen
16.08.2014 19:30 MFK Zemplín Michalovce - Partizán Bardejov
17.08.2014 16:00 MFK Košice (B) - 1. FC TATRAN Prešov
 
5. KOLO
23.08.2014 16:00 1. FC TATRAN Prešov - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
23.08.2014 16:00 Partizán Bardejov - MFK Košice (B)
23.08.2014 16:00 MŠK Rimavská Sobota - MFK Zemplín Michalovce
23.08.2014 16:00 MFK Lokomotíva Zvolen - MFK Dolný Kubín
24.08.2014 16:00 SLAVOJ Trebišov - FK Poprad
24.08.2014 16:00 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - FK Bodva Moldava nad Bodvou
 
6. KOLO
30.08.2014 16:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FK Bodva Moldava nad Bodvou
30.08.2014 16:00 MFK Dolný Kubín - SLAVOJ Trebišov
30.08.2014 16:00 1. FC TATRAN Prešov - Partizán Bardejov
30.08.2014 19:00 FK Poprad - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
30.08.2014 19:30 MFK Zemplín Michalovce - MFK Lokomotíva Zvolen
31.08.2014 16:00 MFK Košice (B) - MŠK Rimavská Sobota
 
7. KOLO
05.09.2014 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - FK Poprad
06.09.2014 15:30 Partizán Bardejov - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
06.09.2014 15:30 MŠK Rimavská Sobota - 1. FC TATRAN Prešov
06.09.2014 15:30 MFK Lokomotíva Zvolen - MFK Košice (B)
07.09.2014 15:30 SLAVOJ Trebišov - MFK Zemplín Michalovce
07.09.2014 15:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - MFK Dolný Kubín
 
8. KOLO
13.09.2014 15:30 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FK Poprad
13.09.2014 15:30 MFK Dolný Kubín - FK Bodva Moldava nad Bodvou
13.09.2014 15:30 1. FC TATRAN Prešov - MFK Lokomotíva Zvolen
13.09.2014 15:30 Partizán Bardejov - MŠK Rimavská Sobota
13.09.2014 17:30 MFK Zemplín Michalovce - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
14.09.2014 15:30 MFK Košice (B) - SLAVOJ Trebišov
 
9. KOLO
19.09.2014 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - MFK Zemplín Michalovce
20.09.2014 15:00 MŠK Rimavská Sobota - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
20.09.2014 15:00 MFK Lokomotíva Zvolen - Partizán Bardejov
20.09.2014 19:00 FK Poprad - MFK Dolný Kubín
21.09.2014 15:00 SLAVOJ Trebišov - 1. FC TATRAN Prešov
21.09.2014 15:00 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - MFK Košice (B)
 
10. KOLO
27.09.2014 15:00 1. FC TATRAN Prešov - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
27.09.2014 15:00 Partizán Bardejov - SLAVOJ Trebišov
27.09.2014 15:00 MŠK Rimavská Sobota - MFK Lokomotíva Zvolen
27.09.2014 15:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Dolný Kubín
27.09.2014 17:30 MFK Zemplín Michalovce - FK Poprad
28.09.2014 15:00 MFK Košice (B) - FK Bodva Moldava nad Bodvou
 
11. KOLO
03.10.2014 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - 1. FC TATRAN Prešov
04.10.2014 14:30 MFK Lokomotíva Zvolen - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
04.10.2014 14:30 MFK Dolný Kubín - MFK Zemplín Michalovce
04.10.2014 17:30 FK Poprad - MFK Košice (B)
05.10.2014 14:30 SLAVOJ Trebišov - MŠK Rimavská Sobota
05.10.2014 14:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - Partizán Bardejov
 
12. KOLO
10.10.2014 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - Partizán Bardejov
11.10.2014 14:30 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Zemplín Michalovce
11.10.2014 14:30 MFK Dolný Kubín - MFK Košice (B)
11.10.2014 17:30 FK Poprad - 1. FC TATRAN Prešov
12.10.2014 14:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - MŠK Rimavská Sobota
12.10.2014 14:30 SLAVOJ Trebišov - MFK Lokomotíva Zvolen
 
13. KOLO
18.10.2014 14:00 MFK Lokomotíva Zvolen - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
18.10.2014 14:00 MŠK Rimavská Sobota - FK Bodva Moldava nad Bodvou
18.10.2014 14:00 Partizán Bardejov - FK Poprad
18.10.2014 14:00 1. FC TATRAN Prešov - MFK Dolný Kubín
19.10.2014 14:00 SLAVOJ Trebišov - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
19.10.2014 14:00 MFK Košice (B) - MFK Zemplín Michalovce
 
14. KOLO
24.10.2014 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - MFK Lokomotíva Zvolen
25.10.2014 14:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Košice (B)
25.10.2014 14:00 MFK Zemplín Michalovce - 1. FC TATRAN Prešov
25.10.2014 14:00 MFK Dolný Kubín - Partizán Bardejov
25.10.2014 17:30 FK Poprad - MŠK Rimavská Sobota
26.10.2014 14:00 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - SLAVOJ Trebišov
 
15. KOLO
01.11.2014 13:30 MFK Lokomotíva Zvolen - FK Poprad
01.11.2014 13:30 MŠK Rimavská Sobota - MFK Dolný Kubín
01.11.2014 13:30 Partizán Bardejov - MFK Zemplín Michalovce
01.11.2014 13:30 1. FC TATRAN Prešov - MFK Košice (B)
02.11.2014 13:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
02.11.2014 13:30 SLAVOJ Trebišov - FK Bodva Moldava nad Bodvou
 
16. KOLO
07.11.2014 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
08.11.2014 13:30 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - 1. FC TATRAN Prešov
08.11.2014 13:30 MFK Zemplín Michalovce - MŠK Rimavská Sobota
08.11.2014 13:30 MFK Dolný Kubín - MFK Lokomotíva Zvolen
08.11.2014 17:30 FK Poprad - SLAVOJ Trebišov
09.11.2014 13:30 MFK Košice (B) - Partizán Bardejov
 
17. KOLO
14.11.2014 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
15.11.2014 13:30 MFK Lokomotíva Zvolen - MFK Zemplín Michalovce
15.11.2014 13:30 MŠK Rimavská Sobota - MFK Košice (B)
15.11.2014 13:30 Partizán Bardejov - 1. FC TATRAN Prešov
16.11.2014 13:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - FK Poprad
16.11.2014 13:30 SLAVOJ Trebišov - MFK Dolný Kubín
 
18. KOLO
22.11.2014 13:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - Partizán Bardejov
22.11.2014 13:00 1. FC TATRAN Prešov - MŠK Rimavská Sobota
22.11.2014 13:00 MFK Zemplín Michalovce - SLAVOJ Trebišov
22.11.2014 13:00 MFK Dolný Kubín - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
22.11.2014 17:30 FK Poprad - FK Bodva Moldava nad Bodvou
23.11.2014 13:00 MFK Košice (B) - MFK Lokomotíva Zvolen
 
19. KOLO
06.03.2015 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - MFK Dolný Kubín
07.03.2015 14:30 FK Poprad - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
07.03.2015 14:30 MFK Lokomotíva Zvolen - 1. FC TATRAN Prešov
07.03.2015 14:30 MŠK Rimavská Sobota - Partizán Bardejov
08.03.2015 14:30 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - MFK Zemplín Michalovce
08.03.2015 14:30 SLAVOJ Trebišov - MFK Košice (B)
 
20. KOLO
14.03.2015 14:30 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Rimavská Sobota
14.03.2015 14:30 Partizán Bardejov - MFK Lokomotíva Zvolen
14.03.2015 14:30 1. FC TATRAN Prešov - SLAVOJ Trebišov
14.03.2015 14:30 MFK Zemplín Michalovce - FK Bodva Moldava nad Bodvou
14.03.2015 14:30 MFK Dolný Kubín - FK Poprad
15.03.2015 14:30 MFK Košice (B) - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
 
21. KOLO
20.03.2015 19:00 FK Bodva Moldava nad Bodvou - MFK Košice (B)
21.03.2015 15:00 MFK Dolný Kubín - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
21.03.2015 15:00 FK Poprad - MFK Zemplín Michalovce
21.03.2015 15:00 MFK Lokomotíva Zvolen - MŠK Rimavská Sobota
22.03.2015 15:00 FC LOKOMOTÍVA KOŠICE - 1. FC TATRAN Prešov
22.03.2015 15:00 SLAVOJ Trebišov - Partizán Bardejov
 
22. KOLO
28.03.2015 15:00 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MFK Lokomotíva Zvolen
28.03.2015 15:00 MŠK Rimavská Sobota - SLAVOJ Trebišov
28.03.2015 15:00 Partizán Bardejov - FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
28.03.2015 15:00 1. FC TATRAN Prešov - FK Bodva Moldava nad Bodvou
28.03.2015 15:00 MFK Zemplín Michalovce - MFK Dolný Kubín
29.03.2015 15:00 MFK Košice (B) - FK Poprad
 
Autor + ilustračné foto: MICHAL PAŠKA

pridané: 14.07.2014 01:30:00, počet zobrazení: 2136, počet fotografií: 1

Fotogaléria

TV Tatran
Z V R P B
1. MFK Dukla Banská Bystrica Banská Bystrica 18 13 2 3 41:20 41
2. FK Dubnica nad Váhom Dubnica n/V. 18 12 2 4 39:24 38
3. MFK Skalica Skalica 18 11 2 5 33:19 35
4. FK Poprad Poprad 17 10 1 6 26:16 31
5. MŠK Žilina B Žilina 18 10 1 7 38:29 31
6. FK Železiarne Podbrezová Podbrezová 17 9 1 7 26:24 28
7. MFK Tatran Liptovský Mikuláš L. Mikuláš 18 8 2 8 28:30 26
8. MŠK Púchov Púchov 18 7 3 8 22:24 24
9. FC Košice Košice 17 5 6 6 22:18 21
10. Partizán Bardejov BŠK Bardejov 17 6 3 8 18:21 21
11. FC ŠTK 1914 Šamorín Šamorín 18 6 3 9 24:31 21
12. KFC Komárno Komárno 18 5 5 8 19:28 20
13. MFK Ružomberok B Ružomberok B 17 6 1 10 21:36 19
14. FC Petržalka Petržalka 18 5 2 11 24:34 17
15. ŠK Slovan Bratislava futbal B Bratislava 18 5 2 11 16:31 17
16. SLAVOJ Trebišov Trebišov 17 2 6 9 21:33 12

Týždenný plán tréningov a stretnutí

Anketa

- - (100% - 1801)

spolu: 1801 hlasov

Odkazy

Slovenský futbalový zväz
Slovenský futbalový zväz
Slovnaft Cup
Slovnaft Cup