Prinášame Vám výsledky MFS družstiev mládeže MFK Tatran Liptovský Mikuláš.

MFS:

13. 4. 2016

29. kolo II. liga SD U-19
U-19 FK Rakytovce – MFK Tatran 0:6 (0:3)   Góly: Volaj 4, Lehotský Peter, Uličný
Tréner Edo Mydliar: Chlapci zápas zvládli, v prvom rade takticky. Umnou kombinačnou hrou dobre menili ťažisko hry a odkrytý priestor vedeli efektívne využiť.  Vyčnieval strelecky disponovaný Volaj.

29. kolo II. liga MD U-17
U-17 FK Rakytovce – MFK Tatran 0:4 (0:2)   Góly: Ovšiak 2, kojš, Sekera
Tréner Roman Vavrovič: Chlapci podali veľmi dobrý výkon. Počas celého stretnutia sme kontrolovali hru, dostavali sa do šancí a strelili požadované góly.

14. 4. 2016
11. kolo I. Trieda LFZ U-13 Kormanov pohár (Tatran hrá U-12)
U-13 MFK Tatran – ŠK Dúbrava 11:0 (2:0)   Góly: Dvorožňák 4, Ovšiak 2, Szücs 2, Podhorány, Kuchárik, Vyskočáni
Tréner Miro Blaščík: Zápas jednoznačne v našej réžii. Výsledok mohol byť aj vyšší, ale veľa šancí sme nepremenili. Čo vyčítam chlapcom, neroztvárali hru do strán, hrali v zhustenom priestore a každý chcel dať gól, takže sa predbiehali v nepremieňaní šancí. Ale výsledok 11:0 je pekný.

16. 4. 2016
17. kolo II. liga SŽ U-15
U-15 ŠK Belá – MFK Tatran 0:8 (0:4)   Góly: Baran 2 Hutník 2, Bolibruch 2, Tomek, Závacký
Tréner Peter Bartek: Potvrdili sme úlohu favorita a zvíťazili. V priebehu celého zápasusme boli aktívnym, tvorivým tímom, silným na lopte, čo sa prenieslo do konečného skóre.

17. kolo II. liga SŽ U-13
U-13 ŠK Belá – MFK Tatran 1:5 (1:2)   Góly: Klepáč 2,Ferleťák, Kondula, Škutlík
Tréner Martin Vodička: Proti súperovi, ktorý hral deštrukčný futbal, skoro so všetkými hráčmi pred svojou bránou, sa nám zo začiatku veľmi ťažko presadzovalo. Zlepšeným pohybom, hlavne v druhom polčase, a väčšou agresivitou sme rozhodli o zaslúženom víťazstve. Tešila ma opäť veľmi slušná prechodová fáza do útoku, ako aj medzihra. Celý zápas sme boli futbalovejší a to rozhodlo.

17. kolo III. liga SŽ U-15 (Tatran hrá U-14)
U-15 MFK Tatran B – TJ Zuberec 4:7 (2:4)  Góly: Repa Marek, Repa Martin, Javurek, Smieško
Tréner Ivan Líšivka: Odohrali sme zápas proti urasteným chlapcom, s čím sme mali veľké problémy, hlavne po strate lopty. Snažili sme sa o svoju kombinačnú hru, čo sa nám aj darilo. Góly sme strelili po pekných akciách za čo chlapcov treba pochváliť. Súper nás trestal po strelách z väčšie vzdialenosti a po individuálnych chybách. Musíme sa poučiť z chýb a naďalej pracovať a chcieť sa zlepšovať.

17. kolo III. liga MŽ U-13 (Tatran hrá U-12)
U-13 MFK Tatran B – TJ Zuberec 7:2 (2:2) Góly: Dvorožňák 3, Kuchárik 2, Mokoš, Dubovský
Tréner Miroslav Blaščík: Zápas bol od začiatku v našej réžii, ale hostia, pri našej zníženej koncentrácii, dokázali v prvom polčase s nami strelecký držať krok. V druhej časti hry sa naplno prejavila naša dominancia, čo sa prejavilo na konečnom výsledku.

14. kolo II. liga Ženy západ B
Ženy AS Trenčín – MFK Tatran  5:2 (1:1)   Góly: Lacková 2
Tréner Martin Prieboj: Na horúcej pôde jedného z ašpirantov na titul sme začali aktívne a už v 9. minúte sme skórovali.  V 30. minúte sa domácim podarilo vyrovnať a pokračoval boj o víťazstvo. Žiaľ, šťastena sa napokon priklonila k domácim. Dievčatá predviedli dobrý výkon.

17. 4. 2016
19. kolo II. liga SD U-19
U-19 MFK Tatran – MŠK K. N. Mesto 4:1 (2:0)
Tréner Edo Mydliar: Na perfektne upravenej hlavnej ploche mohli chlapci naplno ukázať svoje futbalové danosti. 10 bodov, z posledných štyroch zápasov, nás posunulo v tabuľke II. ligy na 4.miesto.

19. kolo II. liga MD U-17
U-17 MFK Tatran – MŠK K. N. Mesto 3:3 (2:2)   Góly: Jančo, Ovšiak, Kováč
Tréner Roman Vavrovič: Hrali sme proti húževnatému súperovi trochu nešťastný zápas. Už na začiatku sa súperovi podarilo streliť gól, a až do konca stretnutia sme vždy doťahovali jednogólové vedenie. Boli sme lepší, futbalovejší, ale strelecký sme sa nepresadili.

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1378 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6371 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8286 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19450 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 11752 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8457 01.11.2011 14:00