Oficiálna lopta

V piatok odohráme stretnutie proti FK Pohronie

V piatok 21.4.2017 o 16:30 odohrá MFK Tatran Liptovský Mikuláš zápas 4. kola nadstavbovej časti II. futbalovej ligy na štadióne súpera proti siedmemu tímu tabuľky, FK Pohronie.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš v treťom kole odohral zápas doma proti Skalici. Stav zápasu sa podarilo v jedenástej minúte otvoriť z obrovskej vzdialenosti Martinovi Šimúnovi, ktorý prekvapil brankára Skalice. Liptáci boli v prvom polčase aktívnejší, no oba tímy si vytvorili viacer gólových príležitostí, ktoré nedokázali využiť. Tesne po začiatku druhého polčasu Papaj poslal center do pokutového územia, kde boli pripravený jeho spoluhráči, no do vlastnej brány si napokon loptu vrazil Švrček a bolo 2:0. V závere zápasu sa hostia snažili s nepriaznivým výsledkom niečo urobiť. Napokon sa im podarilo znížiť na 2:1, keď sa z hranice 16-ky v 85. minúte presadil Jakubek. Do konca zápasu sa už nič nezmenilo a tak si Liptáci do tabuľky pripísali tri cenné body a posunuli sa na tretie miesto.

FK Pohronie v poslednom zápase odohrali duel v Spišskej Novej Vsi. V prvom polčase sa gólovo nedokázal presadiť ani jeden z tímov. Domáci inkasovali v 69. minúte, keď sa hostia dostali do vedenia gólom Frimmela. Hostia nenechali nič na náhodu a svoje víťazstvo spečatili na 0:2 v 87. minúte, keď sa gólovo presadil Ďungel, ktorý do hry naskočil počas druhého polčasu. Pohronie tak zvíťazilo už v druhom zápase po sebe a v tabuľke sa posunulo na siedmu priečku, kde spolu s Bardejovom a Nitrou majú po 36 bodov. Na druhú Skalicu všetkým trom mužstvám chýbajú tri body.

Posledný vzájomný zápas:

22.5.2016 - 9. kolo nadstavbovej časťi DOXXbet ligy

FK Pohronie - MFK Tatran Liptovský Mikuláš  0:0 (0:0)

ŽK:  62. Matúškovič  - 45. Mizerák, 82. Jasenovský, 84. Šimún, 90. Pastva, 90. Laco

Rozhodcovia: Krivošík - Hancko, Poláček

FK Pohronie: Holec – Sekereš (C), Prikryl, Pelegríni, Frimmel, Garaj, Hudák, Paraj, Poliaček(85.Ceplák), Sojka(65.Blahút), Matuškovič(77.Bališ)

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Macík – Šimún, Kubena, Kucharčík, Papaj(74.Hirka), Gerec, Mizerák, Staš(24.Laco), Jasenovský(82.Vandraško), Lišivka (C), Pastva

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1304 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6301 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8208 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19368 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 11655 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8381 01.11.2011 14:00