V stredu odohrá MFK Tatran zápas v Šamoríne

V stredu 10.5.2017 o 17:00 odohrá MFK Tatran Liptovský Mikuláš zápas siedmeho kola nadstavbovej časti II. futbalovej ligy, keď si na ihrisku súpera zmeria sily so Šamorínom.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš odohral svoj posledný zápas na súperovom ihrisku proti rezerve Žiliny. Domáci už po prvom polčase viedli zásluhou Hancka o dva góly. Na začiatku druhého polčasu zvýšil na 3:0 Sheidaev, no Liptáci sa nevzdávali a po zvýšení aktivity si vypracovali viacero veľmi dobrých príležitostí. V 64. minúte jednu z nich dokázal využiť po presnom centri Poremba. Päť minút pred koncom stretnutia sa za domácich ešte presadil Michlík, ktorý zvýšil vedenie na rozdiel troch gólov, ale Kucharčík ešte tesne pred záverom stretnutia dokázal kozmeticky výsledok upraviť na 4:2. Liptáci majú v tabuľke 39 bodov, čo im stačí na desiate miesto v tabuľke, no na druhú Nitru im chýbajú len štyri body.

FC ŠTK 1914 Šamorín odohrali posledný zápas v Spišskej Novej Vsi. Domáci dokázali otvoriť stav zápasu v 45. minúte zásluhou Kavuliča. V druhom polčase Šamorín dokázal zápas otočiť, keď sa presadil Silvino Da Cruz v 60. minúte. O štyri minúty poslal hostí do vedenia Freitas a sedem minút pred koncom stretnutia Horváth definitívne spečatil víťazstvo Šamorína, keď zvýšil na 1:3. Šamorín je v tabuľke na šiestom mieste a na konte má 40 bodov.

Posledný vzájomný zápas:

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FC ŠTK 1914 Šamorín 1:0(1:0)

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1385 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6392 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8294 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19474 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 11779 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8480 01.11.2011 14:00