Potešili víťazstvá všetkých chlapčenských družstiev i prijateľný výsledok žien

16. 5. 2018
18. kolo 1. tr. LFZ
U-11 TJ Hybe – MFK Tatran 1:15 (0:8)  G: Žuffa 7, Krčula 5, Zuštiak, Javorek, Mišík

17. 5. 2018
2. kolo I. Tr. LFZ -13 KP nadstavba
U-12 TJ Ľubochňa – MFK Tatran 1:2 (0:1) G: Fronko, Bohunčák
Tréner Ivan Lišivka: Odohrali sme dva rozdielne polčasy. Kým v prvom sme boli aktívnejší, dôraznejší, pohyblivejší, verili sme si v hre 1na1, tak v druhom sme boli na ihrisku málo aktívni a domáci si vypracovali viacero dobrých šancí. Zápas sme výsledkovo zvládli, ale po hernej stránke to bolo, hlavne v druhom polčase, slabé.

19. 5. 2018
22. kolo II. liga SŽ U-15
U-15 TJ Krásno n/K – MFK Tatran 1:7 (1:4) G: Ferleťák 2, Gajdoš 2, Frlička, Kondula Adrián, Kompiš
Tréner Martin Vodička: Konečne sme našli súpera, ktorý nám dal prvý gól v jarnej časti. Výborný taktický výkon s vynikajúcou efektivitou vo finálnej fáze. Boli sme silní na lopte, s rýchlym prechodom do ofenzívy. Plne zaslúžené víťazstvo a veľmi dôležité body do tabuľky. Ďalej pokračujeme v našej nastolenej filozofii.

22. kolo II. liga MŽ U-13
U-13 TJ Krásno n/K – MFK Tatran 2:6 (2:4) G: Valient 2, Tomčík, Brtáň, Zemko, Kondula Damián
Tréner Peter Bartek: Musím pochváliť domáci tím, chceli hrať futbal. Proti však boli moji hráči! Dokázali sme sa presadiť rýchlostne, kondične, v hre 1-1, čím sme si vypracovali veľké množstvo gólových príležitostí. Zaslúžene sme, u ťažkého súpera, zvíťazili, pretože sme ukázali viac chcenia, ochoty a hlavne futbalový charakter.

22. kolo III. liga SŽ U-15
U-14 MFK Tatran B – ŠK Diviaky 6:2 (1:1) G: Dvorožnák 2, Winata 2, Vyskočáni, Podhorány
Tréner Miro Blaščík: Proti bojovnému súperovi, napriek hernej prevahe, sme sa dlho nedokázali presadiť. V druhom polčase sme zrýchlili hru, spresnili kombinácie a začali viac skórovať, lebo súperovi došiel dych.

22. kolo III. liga MŽ U-13
U-12 MFK Tatran B – ŠK Diviaky 10:1 (3:1) G: Fáber 2, Slabecius 2, Bohunčák, Ambróz, Majerčík, Piovarči, Fronko, Kello
Tréner Ivan Lišivka: Z dnešným výkon som bol spokojný. Chlapci hrali v tempe, presadzovali sa hlavne v hre 1na1 a dostavali sa aj do pekných kombinácií. Celý zápas si to chlapci "užívali".

17. kolo 2. liga Ženy
Ženy MFK Tatran – FK Spišská Nová Ves 0:4 (0:1)

20. 5. 2018
24. kolo II. liga SD U-19
U-19 MFK Tatran – MFK Zvolen 3:1 (2:1) G: Filek, Porubän, vlastný
Tréner Edo Mydliar: Súboj tretieho zo štvrtým mužstvom tabuľky sme zvládli po taktickej stránke veľmi dobre. Herne sme mali dominantné držanie lopty, čo bolo v konečnom účtovaní podstatné. V zlomových momentoch hry nás podržal brankár Mikušiak. Nadštandardne v obrane zahrali Porubän a Jančo, v ofenzíve vynikali stredopoliar Múdry, Filek a Kľačko.

24. kolo II. liga MD U-17
U-17 MFK Tatran – MFK Zvolen 1:0 (0:0)  G: Baran
Tréner Matúš Moravčík: Súper nastúpil len s desiatimi hráčmi a celý zápas všetci úporne bránili vlastné pokutové územie. Chcem dnes pochváliť celé družstvo za trpezlivosť, pretože celých 80 minút húževnato dobíjalo súperove hradby a nakoniec bolo za svoju snahu aj odmenené.

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1304 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6301 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8208 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19368 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 11655 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8380 01.11.2011 14:00