mesto-pre-vsetkychMM-ManagerVerexLiptospol

V sobotu proti Lipanom

V sobotu, 30.3.2019 o 15:00, MFK Tatran Liptovský Mikuláš odohrá zápas 21. kola, keď na vlastnom štadióne privíta ŠK Odeva Lipany.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš si v poslednom ligovom zápase zmeral sily s Trebišovom. Liptáci boli počas celého zápasu aktívnejším tímom, no diváci v prvom polčase gól nevideli, aj napriek viacerým veľmi dobrým gólovým príležitostiam. Prvý gól zápasu napokon strelili hostia tesne po začatí druhého polčasu, keď sa po chybe domácej obrany presadil Novák. Domáci boli otrasení, no aj napriek tomu mali zo zápasu viac. V 82. minúte nepremenil penaltu Dragan Andrić a o päť minút Zajac stanovil na konečných 0:2 pre hostí.  Liptovský Mikuláš je v tabuľke na štvrtom mieste s 36 bodmi.

ŠK Odeva Lipany v 20. kole prekvapivo zdolali ašpiranta na postup do najvyššej ligy, FK Poprad. Tesne pred koncom prvého polčasu rozhodca nariadil pokutový kop pre domácich. Ujal sa ho Sládek a poslal tak svoj tím do jednogólového vedenia. Hosťom sa podarilo svoj prvý gól streliť v 68. minúte, keď vyrovnával Acosta. O víťazstve Lipian sa v 83. minúte postaral Hovančík a domáci si tak do tabuľky pripísali veľmi dôležité body pre zotrvanie v II. Lige. Lipany sú v tabuľke na trinástom mieste s 21 bodmi.

Posledný vzájomný zápas:

ŠK Odeva Lipany – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:2 (0:1)

Góly: 20. Kotora, 77. Staš

ŽK: 48. Dlugoš – 12. Očenáš, 17. Kucharčík

Rozhodcovia: Prešinský – Štrbo, Vician

Diváci: 520

Zápasy mládeže MFK Tatran Liptovský Mikuláš 13.týždeň 2019
9K 27.03. 19 16:00 LFZ KP - U12 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - L. Ondrašová
17K 29.03. 19 12:00 SFZ I. LMŽ - U13 MFK Ružomberok - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
3K 30.11. 19 10:00 SFZ I. LSŽ - U15 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - JUPII FŠ Mareka Hamšíka
17K 31.03. 19 10:00 SsFZ II.liga SD U19 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Námestovo