Výsledky mládežníckych družstiev

8. 5. 2019
II. liga SD
U-19 Dukla B. Bystrica – MFK Tatran 2:0 (0:0)
Tréner Edo Mydliar: K lídrovi súťaže sme vycestovali bez štyroch hráčov základnej zostavy, ktorý chýbali pre zranenia a tresty. Z tohto pohľadu je výsledok prijateľný. Individuálnu prevahu súpera sme eliminovali taktickým a kolektívnym výkonom. O výsledku rozhodol 2.polčas
čerstvé sily z lavičky domácich, ktorí prestriedali piatich hráčov, kým my sme už také možnosti nemali.

U-17 Dukla B. Bystrica – MFK Tatran 3:0 (0:0)
Tréner Martin Vodička: U lídra tabuľky sme prvý polčas hrali disciplinovane súpera sme nepustili takmer do žiadnej šance a my sme nepremenili jednu čistú šancu. V druhom polčase rozhodla šírka a kvalita kádra súpera. Napriek tomu sme mali za za stavu 0:0 opäť čistú  gólovú šancu. Súpera sme dostali na koňa zbytočnou našou penaltou.

12. 5. 2019
II. liga SD
U-19 MFK Tatran – FK Čadca 1:0 (0:0) G: Pastva
Tréner Edo Mydliar: Zápas s húževnatým súperom rozhodol náš zlepšený výkon v druhom polčase, keď sa po individuálnej akcií presadil s chuťou hrajúci Pastva.

II. liga MD
U-17 MFK Tatran – FK Čadca 2:0 (1:0) G: Diviš, Garguš
Tréner Martin Vodička: Veľmi dobrý zápas z našej strany. Od začiatku zápasu sme boli dominantní a silní na lopte. Konečne sme našu hernú prevahu pretavili hneď v úvode na gól čo nás ukľudnilo. V druhom polčase sme pokračovali v našej aktivite a pridali aj druhý gól. Zápas sa hral väčšinou na súperovej polovici a mrzia nás zahodené gólové šance, ktoré sme si vypracovali. Plne zaslúžené víťazstvo.

I. liga SŽ
U-15 MŠK R. Sobota – FK Tatran 3:1 (1:0) G: Dvorožňák

U-14 MŠK R. Sobota – FK Tatran 2:0 (1:0)

I. liga MŽ
U-13 FK Tatran - MŠK R. Sobota 3:2 (2:2) G: Petruška , Fronko, Valient

U-12 FK Tatran - MŠK R. Sobota 8:11 (3:5)G: Zubaj 2, Blahút 2, Mojčák 2, Krčula 2