mesto-pre-vsetkychMM-ManagerVerexLiptospol

MFK Tatran v piatok proti Podbrezovej

V piatok, 9.8.2019, si MFK Tatran Liptovský Mikuláš zmeria sily s Podbrezovou na súperovom. Stretnutie má výkop o 19:00.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš v štvrtom kole odohral zápas proti rezerve Slovana Bratislava. Liptáci sa do vedenia dostali už v 29. minúte zásluhou Nemerguta. V prvom polčase už 560 divákov na štadióne gól nevidelo a o osude stretnutia sa rozhodovalo v záverečnom dejstve. V 88. minúte poslal do dvojgólového vedenia domácich Laura a postaral sa tak o víťazstvo svojho tímu. Liptáci si tak do tabuľky pripísali ďalšie tri body a patrí im šiesta pozícia.

FK Železiarne Podbrezová svoj posledný ligový duel odohrala v Skalici. V prvom polčase sa diváci dočkali jedného gólu, keď domácich do vedenia dostal v 17. minúte Popović. Po zmene strán rozhodca nariadil v 64. minúte pokutový kop, ktorý Haša premenil a bolo 2:0 pre Skalicu. O štyri minúty už domáci viedli rozdielom troch gólov, keď sa presadil opäť Haša a o víťazovi stretnutia bolo rozhodnuté. Mejri ešte v 87. minúte výsledok komzeticky upravil na konečných 3:1 a Skalica si tak poľahky ubránila svoje víťazstvo a do tabuľky si pripísala plný bodový zisk.

pridané: 08.08.2019 17:20, počet zobrazení: 98, počet fotografií: 1