Druhé víťazstvo U19 a výborný vstup do súťaže SŽ U14 a MŽ U13

23. 8. 2019
I. liga SŽ
U-15 FK Podbrezová – MFK Tatran 4:1 (1:1) G: Brtáň

U-14 FK Podbrezová – MFK Tatran 0:1 (0:0) G: Fronko
Tréner Ivan Lišivka: Zápas sme si zaslúžili vyhrať, ale napriek tomu nie som spokojný z predvedenou hrou niektorých hráčov. Chýbalo nám väčšie nasadenie a v ofenzíve lepšie riešenie jednotlivcov. Defenzívu sme zvládli, až na jednu chybičku, slušne. Súpera sme prakticky do vyloženej šance nepustili.

24. 8. 2019
I. liga MŽ
U-13 MFK Tatran – FK Podbrezová 14:0 (7:0) G: Zubaj 5, Mojčák 2, Gažo 2, Mišík 2, Kokavec, Novotný, Lauček
Tréner Matúš Moravčík: Chlapci si zaslúžia za dnešný výkon absolutórium. Predsa, nie každý zápas sa v lige vyhráva takýmto spôsobom. Hrať na hlavnom ihrisku, na novom štadióne, ako ich vzory, je pre nich vždy obrovskou motiváciou a zážitkom. Dnešný zápas som si užil ako tréner, aj ako divák. Chlapci sa bavili futbalom od úvodnej, až do poslednej minúty.

U-12 MFK Tatran – FK Podbrezová 4:6 (1:5) G: Krajčuška 2, Kendera, Plchová

U-11 Triangel Bystrička
MFK Tatran - Fomat Martin 3:14 G: Mrlian, Mydliar, Repaský
MFK Tatran – Baník Prievidza 2:7 G: Moravčík, Mydliar
MFK Tatran - Fomat Martin 7:22 G: Moravčík 3, Vetrík 2, Jurík, Kello
MFK Tatran – Baník Prievidza 2:20 G: Moravčík, Kello
Tréner Andrej Glončák: Výsledkovo nie úspešný víkend, avšak stretnutia nám ukázali rezervy v hernom prejave, na ktorých musíme zapracovať. Negatívne výsledky trebe premeniť na motiváciu neustále sa zlepšovať a výkonnostne rásť.

25. 8. 2019
II. liga SD
U-19 FK Galaktik KE – MFK Tatran 1:3 (1:2) G: Baran, Repa, Adzima
Tréner Edo Mydliar: V oklieštenej zostave, bez dvoch hráčov základu, sme podali vysokotaktický výkon umnou hrou sme dotiahli zápas do víťazného konca. Nadštandardný výkon podal Martin Baran, Samuel Maslo a Marko Kučera.

II. liga MD
U-17 FK Galaktik KE – MFK Tatran 1:0 (1:0)
Tréner Martin Vodička: Zápas, ktorý bol herne na ihrisku vyrovnaný bez väčších šancí na obidvoch stranách rozhodla opäť naša chýba v defenzíve. Veľmi hrateľný súper, avšak nemôžme pomýšľať na body, keď sme nebezpečný v ofenzíve len posledné minúty. Súper nás potrestal za jedinú chybu, naopak naše šance hlavne zo záveru stretnutia zostali nevyužité.

MFK Tatran - Baník Ostrava (CZ) 0:7
Tréner Ján Papaj: zúčastnili sme sa  veľmi kvalitného turnaja, za účasti 20 družstiev z  Čiech, Slovenska, Bulharska a Poľska. V priebehu dvoch dní sme odohrali 14 stretnutí, pričom prvý deň sa nám podarilo postúpiť medzi 10 najlepších tímov. Druhý deň sme už nedokázali nadviazať na dobré výkony a podarilo sa nám uhrať len jeden bod, po výbornom výkone s MŠK Žilina.

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1306 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6301 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8208 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19369 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 11656 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8381 01.11.2011 14:00