U19 aj po štvrtom kole II. Ligy bez straty bodu

28. 8. 2019
II. liga SD
U-19 MFK Tatran – JUPIE FŠ Mareka Hamšíka 3:1 (1:0) G: Urban, Baran, Hutník
Tréner Edo Mydliar: Stále sme vo fáze "budovania mužstva za pochodu". Hráme futbal založený na taktickej disciplíne, ktorý zatiaľ na súperov platí. Chlapci si plnia svoje úlohy na 100% a odmenou za ich prístup je 1.miesto po treťom kole.

U-17 MFK Tatran – JUPIE FŠ Mareka Hamšíka 3:0 (1:0) G: Kompiš, Križka, vlastný
Tréner Martin Vodička: Chlapci k zápasu pristúpili zodpovedne a s plnou vážnosťou. Od začiatku sme boli aktívnejším behavejším mužstvom. Vypracovali sme si šance, ktoré sme dokázali premeniť na góly a zaslúžene sme zápas dotiahli do víťazného konca. Chlapci si za predvedený výkon zaslúžia pochvalu, siahli si na dno síl.

I. liga MŽ
U-13 JUPIE FŠ Mareka Hamšíka – MFK Tatran 2:4 (1:2) G: Mojčák 2, Mišík, Krčula
Tréner Matúš Moravčík: Zápas odohrali chlapci na krásnom trávniku, za prítomnosti Mareka Hamšíka v hľadisku, čo bolo pre nich extra motiváciou. Počas celého zápasu mali problémy s tesným pristupovaním súperových hráčov a ťažko sa presadzovali v osobných súbojoch 1 na 1. Po polčasovom vedení 1:2 sme zápas zlomili až v polovici 2. polčasu dvomi gólmi po brejkových situáciách. Čo sa týka našich dvoch inkasovaných gólov, oba padli po strelách z priamych kopov.

U-12 JUPIE FŠ Mareka Hamšíka – MFK Tatran 14:0 (10:0)

31. 8. 2019
I. liga SŽ
U-15 MFK Tatran – JUPIE FŠ Mareka Hamšíka 0:7 (0:1)
U-14 MFK Tatran – JUPIE FŠ Mareka Hamšíka 2:2 (0:0) G: Petruška, Kello
Tréner Ivan Lišivka: Zápas začína hvizdom rozhodcu a končí hvizdom rozhodcu. My sme začali byť aktívnejší až posledných 20 minút, keď sme súpera pritlačili na vlastnú polovicu, ale stopercentnú šancu sme si nedokázali vypracovať. Všetko to bolo po štandardných situáciách, preto dnešný zápas z našej strany nebol dobrý. Chýbala nám väčšia aktivita bez lopty väčšiny hráčov a presnejší prechod k súperovej bráne.

II. liga SD
U-19 ŠK Odeva Lipany – MFK Tatran 0:3 (1:2) G: Urban, Kučera, Berník
Tréner Edo Mydliar: Na „horúcej pôde“ v Lipanoch sme nadviazali na skvelé výkony z predchádzajúcich zápasov. Vyšiel nám úvod, keď po centrovaných loptách Barana ukážkovo zakončovali Urban a Kučera. Nezlomila nás ani prísne nariadená penalta, ktorú bravúrne
zneškodnil skvelý Spišiak a po treťom góle Berníka sme už na ihrisku herne excelovali. Domácich pred vyšším skóre 3x zachránil brankár a 2x žrď. Po štvrtej výhre zo štyroch zápasov vedieme tabuľku II. ligy!

II. liga MD
U-17 ŠK Odeva Lipany – MFK Tatran 1:3 (1:2) G: Križka 2, Garguš
Tréner Martin Vodička: Od začiatku sme boli aktívnejší. silnejší v kombinácií a zaslúžene sme viedli. Následne sme dostali smolný gól a trošku na nás prišiel útlm. Rozhodujúci moment zápasu bol gól do šatne, ktorý zaznamenal Križka. V druhom polčase sme boli konsolidovaní v defenzíve a pridali sme ešte tretí, rozhodujúci gól. Plne zaslúžene víťazstvo.

Prípravné zápasy
27. 8. 2019
U-11 MFK Tatran – MFK Zvolen 14:5 G: Jurík 3, Kloták 2, Bartek 2, Mydliar 2, Moravčík 2, Vetrík, Mrlian, Kello.
Tréner Andrej Glončák: V týždni vložený zápas bol vítaným spestrením plánovaného mikrocyklu. Stretnutie sme odohrali v dobrom tempe, s patričným nasadením a kvalitou. Pozitívne hodnotím počet strelených gólov, počet vytvorených šancí a v niektorých fázach hry aj herný prejav kolektívu. Mrzia niektoré inkasované góly, ktoré pramenili z individuálnych nedostatkov, na ktorých odstránení pracujeme.

31. 8. 2019
U-11 FK Poprad U10 – MFK Tatran 10:25 G: Mydliar 6, Moravčík 4, Mrlian 3, Kloták 3, Blaščík 2, Vetrík 2, Kello 2, Jacková 2, Uličný T.
Tréner Andrej Glončák: Na umelej tráve v Poprade sme sa stretli s kategóriou U10, doplnenou o niekoľko hráčov U11. Cieľom stretnutia bolo presadiť sa rýchlou kombinačnou hrou na malom priestore, podloženou individuálnymi kvalitami hráčov. Z časti sme tento cieľ splnili, avšak krátke poľavenie v druhom polčase stretnutia, kedy sme podľahli dojmu, že sa nám nemôže nič stať, súper nás viackrát gólovo potrestal.

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1379 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6373 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8287 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19452 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 11754 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8458 01.11.2011 14:00