U19

MŠK Kysucké Nové Mesto -  MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:1 (0:1)

Gól : Devoša

Zostava : Kelčík, Szucs, Jurík, Kulich, Hyben, Devoša (Dubovský), Čajnák (Jarina), Rybársky, Podhorány, Šintaj (Ovšiak), Brtáň (Kuchárik)

Hodnotenie trénera - Martin Vodička Zápas v Kysuckom Novom Meste sme začali veľmi dobre, boli sme dominantnými na lopte a hrali sme aktívne na súperovej polovici. Zaslúžene sme dali aj gól z penalty, keď sa presadil Devoša. Druhý polčas som však svoje mužstvo nespoznával, nenašiel som hráča, ktorý by chcel daný zápas vyhrať a urobil by pre mužstvo maximum, aby sme získali tri body. Súper nás vo všetkých fázach prevyšoval a vypracoval si niekoľko gólových príležitostí. Nakoniec sme radi aj za remízu, avšak za prvý polčas, kedy si chlapci dokázali, že sú o triedu lepší, ako súper, sme prišli o dva body našou nekoncentrovanosťou a zlým prístupom ku všetkým herným situáciám v zápase, ktoré sa vyskytli v druhom polčase. Celá U19 zároveň gratuluje k výhre našej U17 a k ich priblíženiu sa k cieľu, ktorý si dali a úspešne ho napĺňajú a zároveň robia tým dobré meno nášmu klubu.

U17

MŠK Kysucké Nové Mesto - U17 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:3 (0:0) Góly : 2x Demko, Krajčí

Zostava : Čurný, Húlek, Valient, Soukup, Krajčí (Kokavec), Demko, Baláž (Bohunčák), Kello, Mojčák (Števula), Piovarči (Žuffa), Mišík (Stoľar)

I.liga mladší žiaci stred 15.kolo

U13 MŠK Rimavská Sobota - U13 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:3 (0:2) Góly : Križka, Strcula, Guoth

Zostava : Zemko - Kopček, Libák, Blaščík, Gajan - Ščamba, Čurný, Jurík - Strcula, Križka, Kubo Striedali: Kmeť, Slačka, Guoth, Briš

Hodnotenie trénera Matúš Moravčík - Dnešný zápas sme začali v značne obmenenej zostave, nie len čo sa hráčsky týka, ale aj postovo. Súper hral s prílišným rešpektom, takže sme museli dlho dobíjať bránu, pripravovať si pozície a hrať do plných, kým sme otvorili skóre, na čo nie sme zvyknutí. V našej hre bolo počas celého zápasu dosť nepresností a hra nemala potrebné tempo. Pochválil by som tentokrát aj individuality a to brankára Zemka za precízne zakladanie útokov a spoluprácu a veľmi pekné kombinácie dvojice Kopček - Strcula pri vedení útokov vo svojej pravej vertikále.

U12 MKF Tatran Liptovský Mikuláš – U12 MŠK Fomat Martin 19:5 (10:1) Góly: 3x Mišík, 1x Frigmanský, 1x Rusek

Zostava č1: Húska-Jurčo-Gejdoš-Mišík-Callo-Vyskočáni-Frigmanský-Krajči Zostava č2: Václav-Rusek-Laco-Piovarči-Sobotka-Mydliar-Hofreiter-Sedlák-Dvorožňák

Hodnotenie trénera Peter Porubský – Dnes výborný fyzicky silný súper, kde sme sa nedokázali presadiť v žiadnych herných činnostiach. Chalanom snahu nemôžem uprieť, niektorí išli na pokraji svojich možností, ale hráči z Rimavskej Soboty boli od nás o hlavu vyšší, mohutnejší, takže sme prehrávali väčšinu súbojov, aj keď futbalovo neboli až tak lepší, len proti ich fyzickej sile sa nedalo hrať, navyše nás nepodržal David Václav, ktorý robil školácke chyby.

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1304 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6301 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8208 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19368 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 11655 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8380 01.11.2011 14:00