2.liga dorast – východ 25.kolo

U19 MŠK Novohrad Lučenec - U19 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:2 (0:2)

Góly – Rybársky, Šintaj

Zostava – Kojš, Jurík, Hyben, Kulich, Szücs, Rybársky, Šintaj (Kondula), Čajnák, Figa (Podhorány), Devoša, Kuchárik

Hodnotenie trénera Martin Vodička - Zápas v Lučenci sme chceli vyhrať a zabojovať v tabuľke o prvú trojku. Hneď v prvej minúte sme však zahodili penaltu a následne na to súper začal byť aktívnejší na ihrisku. Dostal sa do niekoľkých dobrých šancí, avšak s troškou šťastia sme to ustáli. Následne sme prevzali hru do našich rúk, mali sme dobrú a rýchlu prechodovú fázu a zaslúžene sme dali dva góly a polčas sme vyhrali 0:2. Do druhého polčasu sme chceli ísť pozorní v defenzíve, nerobiť zbytočne chyby a v ofenzíve byť naďalej nebezpeční. Všetko sa nám však rozpadlo po piatich minútach, kedy sme dostali gól po individuálnej chybe a následne sme sa dali zbytočne vylúčiť a súper nás hneď potrestal druhým vyrovnávajúcim gólom. Mrzí nás to, že v každom zápase urobíme dve tri veľké individuálne chyby a súper nás hneď trestá gólom. Chlapcov v tomto oproti jesennej časti vôbec nespoznávam a stojí nás to dôležité body v tabuľke. Máme pred sebou ešte päť zápasov verím, že ich odohráme so cťou a dobrým výsledkom pre klub.

U17 MŠK Novohrad Lučenec - U17 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:2 (0:0)

Góly – 2x Mojčák

Zostava – Zajac, Húlek (Bohunčák), Soukup, Baláž, Valinet, Krajčí, Demko, Mojčák, Mišík, Kello (Kokavec), Žuffa (Stoľar)

1.liga starší žiaci stred+východ o titul 12.kolo

U15 MFK Tatran Liptovský Mikuláš – U15 MFK Ružomberok 1:1 (0:1)

Gól – Veselovský

Zostava – Jančuška, Krajčuška, Kukoľ, Antol, Válek, Mrlian, Stoľar, Veselovský, Berko, Baláž (Rostaš), Kendera (Freissl)

U14 MFK Tatran Liptovský Mikuláš – U14 MFK Ružomberok 2:6 (1:4)

Góly – Moravčík, Szucs

Zostava – Hreblay (Kadrliak), Bartek, Uličný T. (Rumanský), Slačka, Uličný M., Kováč V., Bočkaj, Szucs, Plchová, Kello, Moravčík

1.liga starší žiaci stred+východ o titul - 9.kolo

U15 FC Košice - U15 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:0 (2:0)

Zostava – Zajac, Krajčuška, Antol, Kukoľ, Válek, Veselovský, Mrlian (Freissl), Stoľar, Kendera (Rostaš), Baláž (Pribylinec), Berko

U14 FC Košice – U14 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:1 (1:0)

Zostava: Kadrliak, Vetrík, Slačka, Uličný M., Bartek (Uličný T.), Král, Kováč V., Ščamba, Bočkaj, Szücs (Rumanský), Moravčík (Kello)

1.liga mladší žiaci stred – 20.kolo

U13 MFK Tatran Liptovský Mikuláš – U13 MFK Dukla Banská Bystrica 8:1 (5:0)

Góly – 3x Kmeť, 2x Ščamba, 2x Jurík, Strcula

Zostava – Zemko - Kubo, Ščamba, Blaščík, Gajan - Kopček, Čurný, Jurík - Briš, Strcula, Kmeť Striedali: Medvecký, Križka

Hodnotenie trénera Matúš Moravčík – V tomto zápase sme zámerne zmenili určité hráčske posty, aby sme mali väčšiu kontrolu nad hrou smerom odzadu a aby sme mali väčšiu schopnosť zakladať postupné útoky od brankára, čo sa nám darilo veľmi dobre. V druhom polčase by som si vedel predstaviť aj trpezlivejšie riešenie herných situácií v stredovej zóne a hlavne s loptou na nohe, na druhej strane, chlapci využívali vyššie postavenie súpera, takže sa ľahko dostávali do priestorov za jeho chrbtom. Celkovo sme si dnes všetci užili krásnu domácu hlavnú plochu, na ktorej je vždy privilégium si zahrať.

U12 MFK Tatran Liptovský Mikuláš – U12 MFK Banská Bystrica 8:14 (2:8)

Góly - 2x Rusek, 2x Frigmanský, 1x Laco, 1x Mišík, 1x Balluch, 1x Hofreiter

Zostava č.1 : Václav - Vyskočáni - Gejdoš - Mišík - Sedlák - Šikulová - Rusek – Lezo

Zostava č.2. : Húska - Jurčo - Laco - Piovarči - Callo - Hofreiter - Frigmanský - Balluch

Hodnotenie trénera Peter Porubský - Dnešný zápas s veľmi kvalitným technickým súperom, ktorý bol dominantný vo väčšine zápasu. My sme sa mu snažili vyrovnať bojovnosťou a nasadením. V niektorých fázach hry sme nedodržali taktické zásady (neskoré dostupovanie hráčov a obsadzovanie hráčov), ktoré sme si povedali v šatni. Potom sa súper dostával do číselnej pravahy a dával z toho góly a vytváral si šance. Ako pozitívum hodnotím, že sme konečne dali viac gólov, aj keď veľa gólových šancí sme znova nepremenili.

2.liga dorastenky stred 9.kolo

WU19 MŠK Rimavská Sobota – WU19 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:2 (0:2)

Góly – Plchová, Turčiaková

Zostava – Hurajová, Gerecová, Keszegová, Jurčová, Šingliarová, Miškovičová, Turčiaková, Plchová, Vítková, Halahijová, Slivošová

2.liga žiačky – skupina východ 14.kolo

WU15 FK Železiarne Podbrezová – WU15 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 7:0 (4:0)

Zostava – Badáňová, Holazová, Halahijová, Polomčáková, Šlauková, Kenderová, Cungu, Malíková, Halahijová, Baďová, Fáberová, Žitňanská, Šikulová

2.liga dorastenky WU19 SsFZ 10.kolo

WU19  MFK Tatran Liptovský Mikuláš - FK Železiarne Podbrezová 2:0(1:0)

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1305 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6301 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8208 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19368 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 11656 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8381 01.11.2011 14:00