ŠK Slovan Bratislava B – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:5 /0:5/

Góly: Bartoš 4´, 29´, Trabalík 13´, Jendrišek 31´, Diviš 45´

Tatran: Vajs – Diviš 68´(Mazanovský), Štrba, Klimek, Jendrišek 73´ (Iseni), Gerát 53´(Staš), Teplan 73´(Bielak), Trabalík, Bartoš 68´ (Voško), Appiah, Laura

Náhradníci: Húska, Mazanovský, Capko, Voško, Staš, Bielak, Kuchárik, Iseni

Výborný výkon bol korunovaný až 5gólmi a dôležitými bodmi. Zápas začal pre nás veľmi dobre od samotného úvodu stretnutia, kedy sa už v 4 minúte presadil kapitán R. Bartoš 0:1. Neprešlo ani 10 minút od nášho prvého presného zásahu, keď z hranice šestnástky prudkou prízemnou a presnou strelou k žrdi prekvapili domáceho brankára Trabalík 0:2. Naši hráči hrali neustále s chuťou a všade boli pri lopte skôr ako domáci súper. Náš kapitán Bartoš bol pri streleckej chuti, pričom v 29 minúte dokonale využil na neho mieriaci mäkkučký center, ktorý presne trafil z voleja 0:3. Naša hra gradovala a už po dvoch minútach od tretieho gólu sa ukázal aj skúsený Erik Jendrišek. V 31´si posunul loptu a spoza šestnástky excelentnou delovkou do vzdialenej šibenice prekonal bezradného Trnovského 0:4. Ale ani 4 góliky našim nestačili a v hre nepoľavili. Odmena prišla ešte v prvom dejstve, teda v nadstavenom čase, keď za svoju bojovnosť bol odmenený Diviš 0:5.

Druhý polčas sa už viac-menej len dohrával, aj keď sa sem tam zablyslo, ale ďalšie góly už v zápase nepadli. Naši si pohodlné víťazstvo dokonale ustrážili a v náročnom zápase dokázali vzadu udržať nulu, čo je veľmi dôležité aj do ďalších zápasov.

tréner Ján Haspra „Samozrejme takýto zápas sa hodnotí veľmi ľahko a dobre, pretože sme podali výkon, ktorý znesie tie najprísnejšie kritéria. Hlavne prvé dejstvo bolo výborné, boli sme rýchli, agresívni, nebezpeční a predovšetkým góloví. Takto nejak si predstavujem aj našu zápasovú budúcnosť, a preto verím, že sa z toho odpichneme a budeme v tom pokračovať. V druhom polčase už to tempo trošku upadlo, aj skrz toho, že bolo nesmierne teplo a zároveň stav z prvého dejstva už trošku vniesol do nášho mužstva hernú pohodu, pričom sme sa už do nejakých riskantných brejkov neplašili. No aj tam sme mali šance na navýšenie výsledku, ale gól už nepadol. Ale z celkového hľadiska musím chlapcov za tento zápas pochváliť a hlavne ma teší to, že konečne sme začali premieňať gólové šance a to je to najdôležitejšie. Takže pokračujeme v nastolenom tréningovom tempe a ideme ďalej zápas k zápasu.“

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1653 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6602 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8522 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19791 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 12115 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8712 01.11.2011 14:00