Majstrovské zápasy

U19 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - U19 FK Humenné 3:1 (0:0)

Gól – 2x Rybársky, Šuna

Zostava – Kojš, Mišík, Bohunčák, Mojčák (Fáber), Valient, Šuna, Gongalshi, Jurčo, Rybársky, Krajči ,Žuffa (Vetrík)

Hodnotenie trénera Patrik Müller - V zápase proti Humennému sme potvrdili tri body z vonku a zároveň nás teší aj dobrý herný výkon. Od úvodu sme išli za víťazstvom, do dvadsiatej minúty sme si vytvorili viacero dobrých šancí, no vždy nám chýbal krok k zakončeniu. Súpera sme nepúšťali aktívnou hrou do vyložených šancí a odmenou nám bol gól Rybárskeho z 50. minúty. Ako to býva, hostia vyrovnali ihneď po našom góle po sérií chýb, ale tento moment nás ešte viac namotivoval a do konca stretnutia sme dreli ako jeden tím. V 65. minúte Šuna premenil pokutový kop po faule na Mojčáka a v závere potvrdil víťastvo druhým gólom v zápase Rybársky. Chválim za aktívny výkon v oboch fázach hry, keď v obrane sme hrali dôrazne a vysoko, v ofenzíve rýchlo a s množstvom nábehov, ktorými sme sa dokázali dostávať za chrbát súpera.

U17 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - U17 FK Humenné 3:2 (2:0)

Góly – 2x Gažo, Válek

Zostava – Čurný, Krajčuška, Lauček (Danaj),Válek (Freissl), Kúkoľ ,Uličný , Kokavec, Veselovský, Mrázik, Gažo, Baláž (Kováč)

Hodnotenie trénera Ivan Lišivka – Zápas mal dva odlišné polčasy z našej strany. V prvom polčase sme mali prevahu, vytvorili sme si šance na góly, hru sme mali pod kontrolu a zaslúžene viedli. Vstup so druhého polčasu nebol dobrý, akoby sme sa uspokojili. Mali sme veľa nepresnosti, strácali sme loptu a súper to využil na vyrovnanie. Až v samotnom závere zápasu sa dokázal individuálnou akciou presadiť Gažo.

U15 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - U15 MFK Dukla Banská Bystrica 3:2 (0:0)

Góly – Bočkaj, Kloták, Moravčík

Zostava – Kohár (Šuman – Hreblay), Uličný, Kováč A., Vetrík, Kráľ (V. Kováč), Szücs (Pleva), Kloták (Rumanský), Bočkaj (Bartek), Mrlian, Slačka, Moravčík (Pleva)

Hodnotenie trénera Peter Hoferica –V prvom polčase to nebol z našej strany úplne ideálny výkon, bolo veľa jednoduchých strát lopty a netrpezlivé rozhodnutia. V druhom polčase sa chlapcom zlepšenou hrou a dôrazom, podarilo streliť 3 góly a zvíťaziť, ale stále je čo zlepšovať. Chalanom gratulujem k víťazstvu.

U14 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - U14 MFK Dukla Banská Bystrica 0:0

Zostava - Tomčík (Zemko) - Šichta, Blaščík, Kopček, Medvecký - Mišík, Čurný, Kubo - Gajan, Križka (Briš), Strcula (Berky)

Hodnotenie trénera Matúš Moravčík - Kvalitatívne podpriemerný mládežnícky ligový zápas založený na súbojovosti a jednoduchosti riešenia herných situácií s minimálnym množstvom konštruktívnych vedení útokov. Súper mal technicky mierne navrch a podarilo sa mu pár krát zakončiť do priestoru našej brány bez jej väčšieho ohrozenia. My sme si priame zakončenie nevypracovali ani raz. Stále máme v zápasovom časovo-priestorovom tlaku príliš veľa zručnostných technických nedostatkov, ktoré nezvládame a ovplyvňujú náš individuálny a tým aj tímový výkon.

U13 FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - U13 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:4 (0:1)

Góly - Frigmanský, Rusek, Balluch, Vyskočáni

Zostava: Húska, Frič, Kuna, Piovarči, Halahija, Vyskočani, Sabaka, Jurčo, Balluch, Frigmanský, Rusek, Hreha, Sedlák, Callo, Sobotka, Gejdoš, Václav.

Hodnotenie trénera Peter Porubský - Dnes konečne víťazne. V celom zápase sme mali prevahu, boli sme silný na lopte, snažili sme sa hrať futbal, vytvárali sme si gólové príležitosti a niektoré sme aj premenili. Gratulujem chlapcom k dobrému kolektívnemu výkonu.

Góly - Lazoň 4, Dvorožňák, Pozor, Urban

Zostava: Jurík, Uram - Hlavaj, Kohút, Lazoň, Hofreiter, Mydliar, Mičuda, Teniak, Dvorožňák, Vyšný, Pozor, Kenderová, Urban

Hodnotenie trénera Peter Bartek - Vyhrali sme 3 polčasy, no na výhru to nestačilo. Vo vyrovnanom zápase, sme svoje šance hlavne v 1.polčase nepremenili, aby sa v závere gólovo presadili domáci. Je to škoda, zápas, ktorý sme mali vyhrať, sme si sami prehrali.

WU15 MFK Zvolen - WU15 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 5:2 (1:1)

Góly – 2x Cungu

Zostava – Badáňová, Kubátová, Cungu, Fáberová, Polomčáková, Šlauková, Kenderová, Baďová, Maliková, Nevízanská,Halahijová

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1652 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6601 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8521 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19790 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 12115 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8711 01.11.2011 14:00