U19 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - U19 FK Galaktik 2:0 (2:0)

Zostava – Kojš, Jarina (Mišík) ,Soukup (Baláž), Valient, Ambróz, Krajčí, Gongalshi, Šuna (Žuffa), Rybársky (Fáber), Mojčák, Jurčo (Bohunčák)

U17 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:2 (1:1)

Gól – Gažo

Zostava – Jančuška , Lauček, Kúkoľ (Zušťiak), Húlek, Krajčuška, Veselovský, Mrázik, Kokavec (Freissl), Gažo, Válek (Danaj) Baláž

Hodnotenie trénera Ivan Lišivka – V poslednom zápase sezóny, sme sa chceli rozlúčiť víťazstvom. Úvodný gól strelili hostia po našej chybe. Dokázali sme nato reagovať vyrovnávajúcim gólom. Hlavne v prvom polčase sme si dokázali vypracovať gólové situácie, ale nedokázali sme ich premeniť. Druhý polčas z našej strany už nebol taký dominantný, nedokázali sme si vypracovať gólové príležitosti a v závere sme inkasovali po rohovom kope.

U15 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - U15 MFK Zvolen 2:1 (0:1)

Góly – Slačka, Kloták

Zostava – Šuman – Hreblay (Kohár), Slačka, Mrlian, Szücs ( Bartek) , Kloták ( Rumanský) , Hoferica ( Kráľ) , Bočkaj ( Kello) , Uličný , Moravčík ( Minářik) , Vetrík , Kováč V. ( Kováč A.)

Hodnotenie trénera Peter Hoferica – Zápas nám herne vôbec nevyšiel, inkasovali sme hneď na začiatku gól a počas celého stretnutia sme si nevedeli vytvoriť väčšie gólové príležitosti, ani dobre kombinovať. Zápas sa nám podarilo zo šťastím otočiť po 2 štandardných situáciách v 2. polčase, aj s prispením brankára hostí. Víťazstvo teší a chlapcom gratulujem, predvedený výkon až tak nie.

U14 MFK Tatran Liptovský Mikuláš - U14 MFK Zvolen 0:0

Zostava - Zemko - Medvecký, Blaščík, Kopček, Briš (Berky) - Jurík, Čurný, Kuna - Križka, Strcula (Mišík) , Kubo (Kmeť)

Hodnotenie trénera Matúš Moravčík - Bohužiaľ, dnes sme boli jaloví v zakončení. Súper bol z kategórie hrateľných. V prvom polčase bol pohyblivejší než my a hral s nami vyrovnanú partiu. Za zmienku stoja len 2 naše zakončenia. Jedno gólové, avšak z ofsajdového postavenia Strculu a najmä krásna ďalekonosná strela Kunu do spojnice. V druhom polčase sme viac držali loptu, ale väčšinou v nie nebezpečných priestoroch pre súpera. Za zmienku opäť stojí zakončenie Strculu do tyče, prekopnutie prázdnej brány z bránkového priestoru a pár striel priamo do rukavíc súperovho brankára. Celkovo sme nedokázali byť viac nebezpeční pred súperovou bránou, takže ten sa nakoniec radoval z dosiahnutej bezgólovej remízy.

U13 MFK Zvolen - U13 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 5:1 (2:1)

Gól - vlastný

Zostava: Húska - Vyskočáni - Kuna - Piovarči - Frič - Balluch - Jurčo - Sabaka - Sobotka - Rusek - Frigmanský - Václav

Hodnotenie trénera Matúš Blaščík - Dnes v oklieštenej zostave, jedenásť hráčov + jeden na striedanie. Súper bol futbalovejšie, vytváral si množstvo šancí, ale pri plnej sile určite hrateľný. Aj napriek všetkému sme si vytvárali množstvo šancí, ktoré sme žiaľ nepremenili. Veľa nepresností dostávalo súpera do hry, kde museli bez lopty veľa behať, či nás v našom počte stálo veľa síl a súper troma gólmi v závere rozhodol o výsledku a celkovo o zápase.

U12 MFK Zvolen - U12 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 16:3 (11:0)

Góly - Lazoň, Brehúv, Cholvadt

Zostava: Jurík, Uram - Hlavaj, Kohút, Lazoň, Hofreiter, Mydliar, Mičuda, Teniak, Dvorožňák, Vyšný, Pozor, Kenderová, Urban, Dudášik, , Cholvadt, Teniak, Hofreiter

MFK Tatran - Mšk Žilina 0:4

Štvrťfinále: MFK Tatran - Pohronie 1:1(2:1 na PK)

Semifinále: MFK Tatran - AS Trenčín 0:1

O tretie miesto: MFK Tatran - Mšk Žilina 1:2

Konečné umiestnenie: 4.miesto(12. tímov)

Hodnotenie trénera Ján Papaj: Na kvalitné obsadenom turnaji v Likavke(organizátor MFK Ružomberok), sme odohrali veľmi dobré zápasy, keď v skupine sme až do posledného zápasu dominovali výsledkovo , ale aj herne so všetkými súpermi, až do posledného zápasu, kde v treťom zápase po sebe, sme nedokázali držať krok s Mšk Žilina a tak sme v skupine skončili na 2.mieste a čakalo nás štvrťfinále proti Pohroniu. Vo vyrovnanom zápase sme mali pevnejšie nervy v rozstrele na pokutové kopy a postúpili do semifinále. V ňom sme sa stretli proti AS Trenčín a vo veľmi kvalitnom zápase sa nám šťastena odvrátila chrbtom , keď sme nedokázali premeniť vyložené príležitosti a tesne podľahli 1:0. V bojí o bronzové medaily bolo vidieť, že aj my, aj náš súper MŠK Žilina išli z posledných síl. Vo vyrovnanom zápase sme inkasovali v nadstavenom čase a tak sme obsadili konečné 4.miesto..

Darujte 2% z daní

Darujte nám 2% z vašich daní a podporte tým našu mládež, pretože na výchove mladých futbalistov a futbalistiek nám záleží. Dokumenty na darovanie vašich daní nájdete v článku.
Permanentky v predaji 1653 11.07.2022 10:00

Permanentky v predaji

Spúšťame predaj permanentiek na novú sezónu 2022/2023!
Nový názov i formát súťaže 6602 26.07.2014 02:35:00

Nový názov i formát súťaže

Po letnej prestávke začína sezóna 2014/2015 aj v druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaži. Tá je po novom rozdelená na dve skupiny a s novým názvom - DOXXbet liga.
Vyšla kniha o hernom systéme mládeže 8523 22.07.2013 02:30:00

Vyšla kniha o hernom systéme mládeže

Kniha „Herný systém 4-3-3 v družstvách mládeže“ je dostupná v elektronickej verzii ako E-kniha (PDF formát) a bude dostupná aj v tlačenej podobe (do polovice mesiaca august).
Cenník prenájmu športovísk 19792 16.02.2012 15:17:23

Cenník prenájmu športovísk

Prinášame vám cenník za prenájom ihriska s umelou trávou i volejbalového ihriska v areáli Mestského futbalového klubu Tatran.
Zapíšte svoje deti do MFK Tatran 12116 03.12.2011 06:00:00

Zapíšte svoje deti do MFK Tatran

Príďte sa pozrieť na tréningy či zápasy našich družstiev prípravky. Nábor futbalových talentov do prípraviek prebieha celoročne. Jednotlivé prípravky budú doplňované priebežne v priebehu celého roka. Kde nás nájdete?
Kniha - Vzkriesenie Mikulášského futbalu 8712 01.11.2011 14:00